• Goliáš - pěstící krém na nohy

Obsah 150 ml, 

Unikátní složení Goliáše pěstícího krému na nohy je vytvořeno z více než 99% přírodních látek zapsaných v seznamu Ekocer tak, aby péče o nohy byla skutečně komplexní 3 v 1.

Pro zjemnění a péči o pokožku nohou obsahuje soubor látek: Panenské oleje z Meruňkových jader a panenský lněný a pupalkový olej, které chrání pokožku před vysušováním a doplňují omega 3,6,9 nenasycené mastné kyseliny a velmi cennou gama kyselinu. Na zjemnění pokožky se dále podílí Bambucké máslo. Vysoký obsah Panthenolu-provitamínu B5 zmírňuje svědění a záněty a urychluje hojení pokožky. Vitamín E je účinná antioxidační látka chránící pokožku. Glycerín a Sorbitol pokožku hydratují. Hedvábný protein dodává bílkoviny, vyživuje a přirozeně hydratuje a tím zajišťuje pružnost pokožky.

Pro péči o nehty obsahuje: Hydrolyzovaný kreatin, který při pravidelném dlouhodobém používání zajistí skutečně přirozené zdravé a krásné nehty.

Pro ochranu nohou obsahuje: Komplex přírodních látek zapsaný v seznamu Ekocert, které mají výrazné antimikrobiální účinky a chrání tak nohy před jejich působením, které může vést k poškození pokožky, deformaci nehtů a zápachu nohou. Na této ochraně se podílí i vonná složka Lemon Tea Tree olej.

Jak lidé hodnotí účinky krému Goliáš? Můžete si přečíst zde!

Goliáš - pěstící krém na nohy

  • Výrobce: Missiva
  • Kód výrobku: MI-7062
  • Dostupnost: Na skladě
  • 390 Kč


Podobné výrobky

Goliáš - osvěžující chladivý gel na nohy

Goliáš - osvěžující chladivý gel na nohy

Obsah 100 ml, Goliáš - deo gel na nohy má výborný deodorační efekt. Výrobek obsahuje extrakt z ..

137 Kč

Goliáš - spray deodorant do bot

Goliáš - spray deodorant do bot

Obsah 100 ml, Výrobek obsahuje: ethanol - má dezinfekční účinek, chlorhexidine diglukonate - má..

124 Kč