• Anticellulite gel

Obsah 150 ml, 

Anticellulite gel obsahuje aktivní látky z Buxusu a Anýzu, které napomáhají odstraňovat příznaky celulitidy. Jejich účinek je podporován extraktem listů Révy vinné, který podporuje prokrvení pokožky, extraktem z květu Ibišku, který obsahuje mnoho AHA kyselin pro zlepšení vzhledu pokožky. Dále obsahuje hydratační složku a Lemon Tea Tree olej pro jeho antiseptické a vonné účinky. Bez parfému a konzervačních látek.

Obsažené aktivní látky:

1) Aktivují rozklad triglyceridů v klidu – bazální lipolýza až o 57 %

2) Zvyšují rozklad triglyceridů ukládaných působením zvýšené hladiny adrenalinu vyvolané stresem, vysilujícím cvičením, atd. až o 36 %

3) Zabraňují ukládání triglyceridů po příjmu potravy až o 96 %

4) Rozpouští již uložené triglyceridy až o 95 %

Jejich účinek je podporován extraktem z listů Révy vinné, který podporuje prokrvení pokožky, extraktem z květu Ibišku, který obsahuje množství AHA kyselin pro zlepšení vzhledu pokožky. Dále obsahuje hydratační složku a Lemon Tea Tree olej pro jeho antiseptické a vonné účinky. Alkohol - prokrvení pokožky. Mentol - prokrvení pokožky a mírný chladivý pocit. Bez parfému a konzervačních látek.

Jaké jsou zkušenosti lidí, kteří užívají Anticellulite gel? Přečtěte si o tom zde!

Návod k použití: Gel nanášejte na předem očištěnou pokožku, nejlépe dvakrát denně. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. Jen k zevnímu použití. Nepoužívejte pro děti mladší 3. let. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě do 25°C.

Anticellulite gel

  • Výrobce: Missiva
  • Kód výrobku: MI-7045
  • Dostupnost: Na skladě
  • 450 Kč


Podobné výrobky

Vinum gel

Vinum gel

Obsah 150 ml, Osvěžující a jemně chladivý Vinum gel je průlomovou novinkou v našem sortimentu.Z..

218 Kč