• Medová masáž

Obsah 50 ml, 

Medová pěstící emulze s jemnou vůní medu a bylin je určena pro lehké poklepávání namožených míst. Lze ji použít také do koupele, jako pleťovou masku nebo vlasový balzám.

Návod k použití: naneste příslušné množství na místo, které chcete masírovat, rozetřete a jemným poklepem prsty nebo celé ruky začněte masírovat. Po nějakém čase začne emulze lepit. Pokračujte v masáži dokud je příjemná. Masáž můžete provádět několikrát denně dle potřeby. Nejvýhodnější je masáž večerní, protože můžete nechat působit účinné látky až do rána. Na partiích obličeje a vlasů nenechávejte zaschnout. Potom pokožku dobře opláchněte vodou, osušte a ošetřete pěstícím krémem Fytoactiv.

Pravý včelí med - působí antibakteriálně, protizánětlivě a urychluje hojení ran. Podporuje prokrvení kůže, elasticitu tkání, vlasů a nehtů. Zbavuje organismus jedů. Má regenerační účinky na kožní buňky. Reguluje hospodaření s tekutinami v buňkách.

Aralia extrakt - je velmi citlivě získaný extrakt z rostliny z dálného východu, patřící do skupiny tzv. adaptogenů, tedy oněch bájných rostlin stimulujících přirozené přírodní funkce prostřednictvím stimulace nejjemnějších nervových zakončení na úrovni buňky. Jeho účinné látky významně zvyšují odolnost pokožky vůči nepříznivým vnějším vlivům prostředí, vitální kapacitu buněk všech vrstev kůže a snižují jejich únavu. Tím zpomalují stárnutí kůže a zabraňují tvorbě vrásek.

Aloe extrakt - má zklidňující, tlumivé a hojivé účinky.

Medová masáž

  • Výrobce: Missiva
  • Kód výrobku: MI-7018
  • Dostupnost: Na skladě
  • 198 Kč


Podobné výrobky

Vinum gel

Vinum gel

Obsah 150 ml, Osvěžující a jemně chladivý Vinum gel je průlomovou novinkou v našem sortimentu.Z..

218 Kč