O společnosti Missiva s.r.o.

Tato společnost vznikla v roce 1994 a již o rok později se začala zabývat vlastní výrobou a vývojem přípravku čistících i pro potřeby lidské hygieny tak, aby byly šetrné k přírodě. Zakladatelé firmy jsou Miloslav Špelda a Ivana Špeldová. Firma vznikla jen z českých zdrojů a poskytuje práci mnoha českým občanům. Hlavní filozofie firmy je postavena na třech bodech:

  • vyrábět a neškodit přírodě
  • spotřebovávat a neškodit lidem
  • spotřebovávat a neškodit přírodě

Později se firma začala zabývat i vývojem a výrobou emulzní kosmetiky, produktů s bylinnými výtažky, potravinových doplňků  a džusů.

V souvislosti s Missivou vznikl Club 21 - skupina lidí, kteří si uvědomují křehkost přírody a snaží se svojí činností co nejméně přírodu poškozovat. Tato skupina lidí se neustále rozrůstá a nespojuje ji jen společné používání produktů české firmy Missiva, ale také společně myšlenky o ochraně přírody šíří dál a setkávají se na společných akcích. Firma Missiva a Club 21 se společně podílejí na Projektu srdce. Tanto projekt je zaměřený na osvětě a rozšíření těchto myšlenek mezi větší počet lidí. A nejen to, jde i o neustálé se učení toho, jak příroda funguje, jak ji ovlivňujeme a můžeme ulehčovat.


Společnost Missiva plní povinnost zajistit zpětný odběr a zpracování odpadů z obalů a je zapojena do sdruženého plnění EKO-KOM - registrační osvědčení naleznete níže.


Informace o nově vytvořené značce, která zaručuje, že je výrobek šetrný k přírodě i k lidem.


Certifikát ISO