O společnosti TianDe

Společnost TianDe byla založena v roce 2009 ve mětsě Barnaul v Altajském kraji v Rusku. V České republice je TianDe známo od roku 2012. Výrobcem kosmetiky je Great Wall Cosmetics Factory a distributorem v Česku pak Ista Corporation s.r.o.

Produkty TianDe jsou založeny na recepturách čínské, tibetské a altajské medicíny a realizovány jsou za pomocí nejmodernějších technologií. 

Kvalita výrobků společnosti TianDe je povrzena certifikátek kvality ISO 9001-2000, dále jsou produkty řady Ekosféra oceněny ekologickým hnutím Terra Viva, které potvrzuje, že jsou výrobky ekologicky čisté a nezávadné. Dále dostala společnost TianDe mezinárodní osvědčení, diplom laureáta a stolní symbol ceny GLOBAL ECO BRAND, která potvrzuje, že tato značka je globální a ekologická. Mezinárodní společenství ekologů také ocenilo TianDe označením International Ekologist Initiative 100% eco quality - pro všechny produkty řady Ekosféra

Výrobky od TianDe obsahují výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos), éterické oleje (z mandlí, rozmarýnu, jasmínu), minerály (zlato, perly, křemík) a tyto látky působí příznivě nejen na pokožku, ale i na celý organismus.

Certifikace výrobků podle původní verze zákona: