Zkušenosti Rtýna - pěstící krém na krk, dekolt a poprsí

Jsem velmi spokojená s tímto výrobkem, který mě navrátil pružnost pokožky na mém dekoltu a hlavně krku. Má kůže na krku vypadala scvrkle, ale po používání 2x denně se mě asi po třech nedělích kůže začala vypínat. Nepočítala jsem, že tento výrobek bude až tak účinný, ale překvapil mě. Mohu ho všem jen vřele doporučit. Já osobně říkám: ,, Jsem živá reklama na Rtýnu pěstící krém.“

R.Horáková - Brozánky


Tento krém používám již delší dobu, pravidelně ráno a večer a s jeho účinkem jsem velice spokojená. Kůže se vypnula, zvláčněla, mizí vrásky. Tak dobrý účinek jsem nečekala. Mám problémy s pletí a proto jsem opatrná na to, co na sebe „namažu.“ Tento krém se dá použít od obličeje po dekolt. Stačí nepatrné množství, dobře se roztírá, voní, má dobrou hustotu. Pocit vláčné pokožky vydrží až do dalšího namazání. Ráno se dobře smývá, paráda!

D.Plačková - Úpořiny


Nový růžový krém je velice příjemný na pokožce, lehce ji vypíná a dodává pocit hydratace. Pleť je jemná, hladká a není přemaštěná. Kůže na krku je po tomto krému pevnější, ztrácí se povadlost kůže. Krém používám i na obličej 2x denně. Moje pleť po tomto krému mládne. Na krém jsem si zvykla a utvořila si na něj závislost. Určitě se mnou bude cestovat i na dovolenou.

D.Dulíková – Severní Terasa


V pátek jsem se krásně opařila vařící vodou z hrnce. Nejdříve jsem to vyfotila, potom jsem to chtěla namazat modrou Sněhurkou,tu jsem bohužel půjčila kamarádce na bolavou dáseň. Vinum gel nepomohl. Tak jsem zkusila dekolťák. Už po hodině se to krásně začalo zklidňovat a mohla sem se toho dotknout třeba svetrem. V noci si to řeklo o dvě namazání a druhý den 3x , ale výsledek je báječný. Vím jak opařenina dokáže potrápit.