Zkušenosti s Balzamínou

Balzamína je velmi užitečný produkt. Umytá plovoucí podlaha balzamínou se krásně leskne. Pomohla nám odstranit i černé šmouhy od fixu. Používáme ji už pravidelně a za nic bychom ji už nikdy nevyměnili.

manželé Kučerkovi


Dřevěný nábytek umytý Balzamínou je čistý a daleko světlejší než byl.

Pastrňáková Marie Brno.


Letos jsme v Brně rekonstruovali rodinné centrum a trochu rozpačitě jsme postávali nad dvěma skříněmi,které sice byly zadarmo, zato v žalostném stavu. Zřejmě je nikdo hodně dlouho neumýval. V tu chvíli mě napadla ta nejlepší myšlenka: „Balzamína“. Skříně jsem si vzala „do parády“ a během chvíle z nich udělala nábytek zářící čistotou a navíc příjemně vonící. Všichni se pak chodili dívat a nevěřícně kroutili hlavami. Od té doby je Balzamína velkým pomocníkem nejen pro mě. Děkuji

Hana Uřídilová z Brna


Balzamína to je opravdu BALZÁM - na dřevo i na duši!! Původně jsem si ji koupila na umytí parket po malování. Dosud ničím se neumyly tak dobře. Potom jsem ji použila na tmavý nábytek a málem jsem z toho měla šok. Po prvním setření byla voda tak černá a já se lekla, že je to barva, kterou je nábytek natřený. Pak se ale ukázalo, že je to jen nános špíny a prachu nahromaděný v povrchu dřeva, díky všem dříve používaným čistidlům. Tak jsem očistila všechen nábytek a nakonec se ukázalo, že původně měl jasně hnědou barvu a ne skoro černou. Nedávno jsem si s balzamínou pohrála při úklidu na chatě, kde jsou staré a neudržované parkety. To byla opravdu zábava a efekt byl neuvěřitelně velký. Takže BALZAMÍNA je opravdu balzám. I na duši, protože je radost ji používat a pak je vidět ten výsledek.

Hanka Cenková, BRNO


Dalším dobrým pomocníkem v rodině s malým dítětem je bezesporu BALZAMÍNA. Krásně s ní umyju dřevěný stůl a dětskou dřevěnou židličku po divokém jídle. Před vánočními svátky jsme Balzamínou umyli nábytek u rodičů a poté znovu naimpregnovali a je jako nový.

Eva Ondruchová – Ostrava