Zkušenosti s Celestinou

Moje kolegyně z práce trpěla ošklivým ekzémem na rukou, který se jí vždy zhoršil po mytí nádobí. Seznámila jsem jí s naší skvělou Celestinou a po 14 dnech se její ruce nádherně zahojily, takže na Celestinku pěje samou chválu. Já sama používám Celestinu dva roky a za nic jiného bych jí nevyměnila. Zvláště ji ocením při domácí zabíjačce, kdy je mastné naprosto všechno a Celestinka si s tím vším hravě poradí.

Manželé Málkovi, Vlašim


Celestina je pro mne produkt, který používám každý den. Má příjemnou vůni, dobře rozpouští mastnotu, nádobí je pěkně lesklé. Moje ruce nejsou vysušené a popraskané, jako po používání jiných produktů. Celestinu používám i na omývání kuchyňské linky i jiných prostor v domácnosti, na namáčení prádla, omývání oken .... Celestinka je naprosto super, přeji si, aby ji měla každá rodina ve své domácnosti, a proto ji vřele doporučuji.

Anna Stará, Slatina


Bezvadně myje, skvěle odmašťuje. Do připálených hrnců nastříkám a nechám působit. Potom houbičkou umyji bez drhnutí. Skvěle pročistí odpad. Umývám s ní také nábytek, dveře, v nouzi i na namáčení. 1 odměrku do kbelíku s vodou zejména na utěrky. Nádobí neutíráme, uklízíme krásně lesklé. Líbí se nám i naše hebké ruce. Ušetříme i vodu, nádobí nemusíme totiž oplachovat. Ředíme 1:5.

Eva a Láďa Filipovi, Lanškroun


Jelikož jsem měla od dětství ekzém na rukou, používám Celestinu bez parfému, od tédoby mám opět ruce hladké, bez ekzému.

Jitka Pavlečková, České Budějovice


Naprosto skvělá, pomohla odstranit spoustu kožních problémů, zjemňuje pokožku a perfektně myje nádobí, nezanechává mapy, krásně myje karoserie aut.

Manželé Braborcovi, Postoloprty


Doma na farmě ji používáme také k mytí rukou, náš známý ekozemědělec také. Skvěle umyje ruce od šmíru, aniž by pokožka rukou trpěla, jak je obvyklé u jiných dosud běžně používaných produktů, právě naopak.

Manželé Radvanovi, Žampach


Je vynikající na vyčištění mastných skvrn na oblečení např. od párků, od šmíru atd. Naředěnou Celestinu stříknu na roh ručníku a skvrnu vytírám. Nevytvoří se mapa a oblek je naprosto čistý.

Jana Poslušná, Rychnov


Celestinku počítáme mezi zlaté lodě firmy Missiva. Ten kdo doma nemá Celestinku je velmi ošizen.

Jarmila Trnková, Veselí n. Lužnicí


Je skvělá, nádobí se krásně leskne a dělá velice dobře lidem s kožním problémem.

Dana Hrubá, Havlíčkův Brod


Celestína je skvelý výrobok. Roky mám problém s pokožkou rúk. Po umývaní riadu inými prípravkami mám ruky suché, popraskané. Celestína problém vyriešila.

Dana Zaťková z Trenčína


Celestína je fantastický výrobok. Počas mesačného použivania sa u mňa prestala prejavovať lámavosť nechtov. Som s ňou veľmi spokojná. Ušetrím zdravie, prírodu aj peniaze.

D. Cemperová, Skalica


Do 1. 9. 1999 som používala na umývanie riadu Jar. Avšak po skúšenosti, keď moja mama chcela umyť hrniec od hydrovosku a bezradne stála s Jarou nad ním, využila som zakúpenú Celestínu a po 10 min. nikto nevedel, že v danom hrnci bol hydrovosk. Od tejchvíli u nás doma Celestína vyhrála.

Ľudmila Lenghardtová, Sereď


Po nariedení Celestíny som umyla riady a s prekvapením som zistila, že riad sa pekne leskne a nie sú na ňom čmuhy a fľaky. Pôsobí veľmi dobre na ruky. Som veľmi spokojná.

Alena Nosáľová zo Šamorína


Celestína: nevysušuje pokožku, nelámu sa nechty, malá spotreba, odporúčam každej gazdinke.

Soňa Šuryová, Bratislava


Nová Celestina je tak jemná a hedvábná, že jsem měla pocit při umývání nádobí, že koupu miminko. Nádobí, které leželo ve vodě obsahující Celestinu se umývalo samo. Špína sama sjížděla dolů. Nadobí rychle osychá a krásně se leskne. Platí i pro talíře a kastroly. Vůně je též velmi příjemná a jemná.

Hana Horáková, Hamiltony


Nevěřili jsme, že by se dalo na přípravku na nádobí ještě něco vylepšit. Opak je pravdou. Nová Celestina je o třídu výš. Výrazně zlepšená účinnost mytí, snadné rozpouštění koncentrátu při ředění do aplikační lahvičky i ve studené vodě, perfektní pocit na rukou při mytí nádobí i po něm. Velmi nás překvapila jemnost výrobku, srovnatelná s tou nejjemnější dětskou kosmetikou. Mastnota z plastových misek a teflonu na pánvích sjede jak po másle. Má i tzv. "vrzavý efekt" po umytí. Také jsme přivítali absenci barviva. Děkujeme a jen tak dál.

Anička a Jara Nejezchlebovi, Kobeřice


CELESTINU jsem si zase oblíbila pro dobrý pocit z mytí nádobí. Nemám z ní ekzém narukou jako z jiných prostředků na nádobí.

Eva Ondruchová z Ostravy