Zkušenosti s Celestinou Automatic

S Celestinou Automatic jsem velmi spokojená. Je účinná - nádobí je z myčky bezchybně umyté a je krásně lesklé. Naschlé zbytky jídel pro ni nejsou problém. Je vidět, že nádobí v myčce lze umýt velmi dobře i ekologicky a bez fosfátů. Děkuji za tento produkt - nic jiného už nechci v myčce používat.

Lenka Škrabalová


Naschlý hrnec od guláše a struhadlo od sýra jsem nemusela vůbec předmývat. V myčce se vše krásně umylo. Na oplach jsem spotřebovala 4 ml, nádobí se krásně lesklo. Myčka po otevření nezapáchá a voní jako nová. Celestina Automatic je skvělá a nesrovnatelně lepší než cokoliv, co jsem předtím používala. Krásně myje, voní, nádobí se leskne, prostě je jedinečná. Děkuji

Ilona Hradecká


Moje obchodní partnerka Jana Strouhalová měla na testování nový produkt do myček. Dosud používá do myčky produkt jiné firmy (jinak samozřejmě vše klubácké) a je velice spokojená. Její dcera taktéž. Z nového produktu do myček je vyloženě nadšená. Říká, že účinností se naprosto vyrovná tomu nač je zvyklá a navíc po umytí myčka další tři dni krásně voní, což u předchozího produktu neznala. (Pouští myčku dvakrát týdně). Dcera udělala tutéž zkušenost. Produkt na trh doporučuje a sama se na něj již těší.

Jana Dvořáková


Celestinu Automatic jsem použila pro mytí všeho nádobí včetně hrnců a rendlíků. Již po prvním mytí jsem byla mile překvapena rozdílem umytí. Nádobí totiž v rukou pěkně vrzalo, při použití jiného prostředku zůstává na nádobí takzvaný mastný film. Kvalita umytého nádobí je dost dobrá. Při mytí připečených hrnců se sice stalo, že zbytky jídla nebyly zcela umyty, ale to podle mého názoru neumyje žádný prostředek, a to jsem po dobu užívání myčky vyzkoušela více prostředků. Možná hodně kvalitní myčka s označením AAA připečené pekáče umyje, ale ani tomu moc nevěřím. Celestina Automatic – oplach. Při použití tohoto prostředku je nádobí krásně lesklé. Po otevření myčky je cítit vůně. To je sice i u jiných prostředků, ale pokud přidáváte další nádobí do uzavřené myčky za nějakou dobu, vůně je pryč a již nevoní spíše „čpí“, je cítit žluklý tuk, který je usazen na sítku pro zachycení zbytků z nádobí. Celestina Automatic – oplach má vůni trvalou a na sítku se neusazuje již zmíněný tuk, takže se ze sítka vyklepnou zbytky a opláchne se.

Věra Kučerová


Mám první zkušenosti s Celestinou do myčky. Mám spotřebitelku, paní Jandovou. Dalo by seříci bez velkého přehánění, že paní Jandová je velmi na úrovni a doma nepoužívá nic, co by mohlo jenom něčím naznačovat nekvalitu. Předala jsem jí vzorek naší Celestiny a musím říci, že jsem s opravdovým zájmem a napětím očekávala její výsledky. Tyto mě opravdu potěšily. Paní Jandová prohlásila po svém odzkoušení, že Celestina myje jako kterýkoli kvalitní prostředek, takže velmi dobře. Jen to nádobí není cítit. To znamená, že zvláštní pach jakési chemie, na který je zvyklá i u těch nejlepších a tudíž i nejdražších prostředků, se nějak nedostavuje. Je s naším přípravkem jedním slovem nadšená. Veliké díky.

Jarmila Kapitánová


Ohlasy na Celestínu do myček jsou opradu vynikající. Já myčku nemám a tak jsem čekala až děvčata vyzkouší. Při rozpočítání na množství myček je cena až o 3 Kč nižší než zahraniční produkty na jedno mytí při tvrdé vodě a myčce na 12 sad. Oplach s jemnou vůní citronové kůry umocňuje pocit čistoty. Zůstává čisté sítko, kde se zachytí jen mechanická nečistota. V sítku nezůstává žádný žluklý tuk, tím pádem nemá co páchnout což se stávalo. Je to opravdu produkt s velkým P tak za něj moc děkujem.

A. Valentová


Tak je to konečně tady! Po dlouhém očekávání už máme doma Celestinu Automatic, na kterou jsme netrpělivě čekali. Můžu říci, že teď už s klidným svědomím umyvám nádobí v myčce. Po tom, co jsme koupili myčku a já jsem začala používat prášek nejmenované firmy a slezlo mi malování na talířích a ze skleniček, tak jsem se zhrozila, co to musí být za drastickou chemii. Posléze jsem náhodně jednou koupila jedny z levnějších tablet, které mi nádobí celkem umyly (ne ale vždy), ale alespoň mi neslézaly barvy z nádobí, tak jsem usoudila, že tam asi není obsaženo tolik drastických chemických látek, a proto jsou možná tak levné. Používala jsem je celý rok a na oplach pouze ocet s vodou ředěny 1:1. Ale teď - Nádobí je krásně umyté a lesklé. Děkujeme firmě Missiva, že vyrábí tak skvělé výrobky!!

Gábina Kyšová ze Šaratic


Zdravím Clubáky a příznivce firmy Missiva. Vzhledem k tomu, že se začaly množit dotazy k používání Celestiny Automatic a Celestiny Oplach, reaguji a zasílám svoji zkušenost s více než ročním používáním těchto produktů. Vždy je velmi důležité přečíst návod k myčce nádobí. Zde se dozvíte, zda je nutné používat sůl na změkčování vody vždy - typ 1, či se Vaše myčka bez této soli obejde - typ 2. Celestina funguje velmi dobře v obou typech myček. V naší myčce myjeme veškeré nádobí na 50° ECO a sůl nepoužíváme protože podle návodu nemusíme. Dávkuji 10 ml. Celestiny automatic a oplach máme nastavený na 3 ml - takže se myje a suší max. na 50 stupňů s malou spotřebou vody i el. energie a výsledky jsou skvělé. Používám-li myčku denně tak jedenkrát týdně vyjmu filtr, který nastříkám Troubelínem a poté propláchnu teplou vodou. Filtr je velice rychle čistý a odmaštěný. Jedenkrát za dva týdny vystříkám myčku po vyndání nádobí zevnitř Mediem ředěným 1:10. Další mytí normálně narovnám nádobí a myji. Myčka se tímto vydesinfikuje a vnitřek je stále jako nový. Celestina mi vychází tak na 100 mytí a oplach tak na 150 oplachů. Jsem velice spokojena s čistotou nádobí a hlavně není nádobí cítit žádnou chemií.

Jarmila Kapitánová


Musím velice pochválit Celestinu Automatic, mimo používání produktu v myčce se nám velice osvědčila při praní mastných utěrek. Utěrky byly u nás celkem problém, fleky od mastnoty na nich zůstávaly i po vyvářce, tak jsem se rozhodla vyzkoušet Celestinu Automatic.Říkala jsem si, když to umyje mastné nádobí, uvidíme, co to udělá s utěrkami. Po vyprání (na 60° C) byly běloučké a bez skvrn! DOPORUČUJI!

Andrea Kusynová