Zkušenosti s citronovou trávou

Asi po 14 dnech pravidelného pití 0,5 - 1 l denně se cítím skvěle, jsem ve skvělé fyzické i psychické kondici. Cítím, že jsem si vyčistila organismus, je to vidět na pleti. Teď již piji menší množství, tělo si říká samo, v kombinaci s lněným olejem je to super. Své zkušenosti předávám dál a snažím se pomoci dalším lidem. Díky firmě za tyto skvělé produkty.
Zdraví Vás Radka Vránová.

Mám výborné zkušenosti s citrónovou trávou. Začala jsem jí používat hlavně proto, že nejen mě, ale i celé mé rodině moc chutnala. Dá se pít i za studena. A navíc po měsíci se ukázalo, že má velký vliv na mykózy, které mě pěkně trápily. Teď už si ani nedokážu vzpomenout, kdy jsem naposledy měla to nepříjemné pálení až řezání. A navíc po 2 měsících pravidelného pití se nám krásně začal ztrácet mezizubní kámen. Takže, já moc děkuji za tento produkt.
Lenka Hanušová

Citrónová tráva mi velice chutná. Je jednoduché s ní dodržovat pitný režim. Ráno si ji 1 l uvařím a než jdu do práce, tak ji mám vypitou. Je tak lahodná že se pije sama. A ještě si při vaření krásně provoním byt. Od té doby co ji piji jsem neměla mykózu, na kterou celkem trpím. Nabízela jsem trávu jedné paní a ta mi říkala, že ji zná, má ji doma, ale pít to nejde, velice zapáchá. Jela jsem se podívat a nedivila se. Paní naši trávu s nadšením pije. Její další přednost je, že nedělá skvrny na zubech jako černé čaje, naopak, odstraňuje zubní kámen.
Jana Vondráčková Praha