Zkušenosti s Fytotonicem, Vitatonicem a Energotonem

FYTOTONIC jsem začala pít kvůli VKT (vysoký krevní tlak) způsobeném zadržováním tělních tekutin. Otékala mi pravá ruka i noha. Vyšetřením se zjistilo, že mám levou ledvinu v rotaci (pravděpodobně následkem autonehody v r. 2003) Lékařka mi naordinovala 4 druhy tabletek. Jedla jsem je týden a bylo mi hůř než bez nich. Rozhodla jsem se to řešit přírodní cestou. Nejdříve jsem měla FYTO 2x denně jeden sáček po dobu 2 týdnů. Ulevilo se mi, byla jsem čilejší, otoky ustoupily. Přidala jsem další 2 sáčky, takže jsem měla 4 denně. Jednou jsem si zapomněla FYTO vzít s sebou do práce a kotník mi opět otekl. Napadlo mne, že když jsem vynechala, mohla bych si dát dávku najednou. 4 sáčky do 750 ml vody. Vypila jsem toto množství během cca hodiny a s údivem zjistila, že mi kotník splaskl. V současnosti piju FYTO podle potřeby, při větší zátěží např. menstruaci i 6 sáčků za den. Krevní tlak klesl, otoky se nekonají, jsem mnohem čilejší a pohyblivější. Tabletky nepolykám a lékařka mne neviděla již 4 měsíce. Chystám se nechat přeměřit a pak jí povím co mi pomohlo.

ENERGOTON jsem ochutnala ze zvědavosti, když začala akce RODINNÝ BALÍČEK. Pracuji jako masérka a tak jsem zjistila, že nejsem při masážích tolik unavená. Dálkově si doplňuji vzdělání, mám-li před sebou 10 hodin sezení ve škole namíchám si do 750 ml vody 3 sáčky FYTO a jeden sáček ENER. Upíjím to během vyučování. Na den si udělám dvě dávky. Sáčky nosím s sebou jako první pomoc a vodu si doliji do láhve podle potřeby. Akorát později odpoledne není dobré přidávat tam ENER, nedá se pak večer usnout.

Od prvního porodu před pěti lety trpím chronickým zánětem štítné žlázy. Užívám lék Euthyrox, který má oddálit případnou změnu funkce štítné žlázy. Chodím každého půl roku na kontrolu, při které se z krve zjišťuje hladina TSH. Já jsem tuto hladinu mívala kolem 2,0. Loni v květnu jsem začala užívat Fytotonic a Vitatonic po jednom balíčku denně. V srpnu na kontrole jsem měla hladinu TSH 0,7. Pak jsem s užíváním F. a V. postupně přestala a nahradila ho v lékárně koupenými tabletkami kys. listové a B-komplexu. Letos v únoru jsem byla opět na kontrole a hladina TSH se mi zvýšila na 2,3. V květnu jsem tedy opět začala užívat F. a V. zase po jednom pytlíčku denně. Při kontrole v září jsem měla hladinu TSH 0,13, což je pod hladinou normy. Lékař mi snížil dávky Euthyroxu a já nadále užívám F. a V., protože jsem přesvědčena, že mají vliv na můj lepší zdravotní stav.

Pavla Lanková Bílovice n/Svitavou


Přiznám se bez mučení, že na první seminář o pitíčkách jsem šla jenom proto, že moje sponzorka mi řekla "to je systém, vědět všechno o produktech". Já měla pocit, že když doma jíme hodně ovoce a zeleniny tak žádné vitamíny a doplňky už nepotřebuji. Školení pana profesora Sokolova bylo velmi zajímavé. Svoje první pitíčko jsem vypila hned v autě, mám hodně nízký tlak a ten den se mi pěkně motala hlava. Během 20 minut se mi ulevilo - to mohla způsobit i voda, kterou jsem to zapila. Nicméně domů jsem si vezla hned 2 krabice pitíček /potravinových doplňků/ a začalo testování na rodině. Maminka manžela má zase vysoký krevní tlak, přechodila pár chřipek. Objevil se jí žlučníkový šutřík, který začal zlobit. Pitíčka bere od té doby pravidelně a ještě dvakrát ročně dostane od nás Vitatonic. Žlučník se jí uklidnil, bere menší dávky prášků na tlak. Ve svých 70 letech zvládá hlídat vnoučátka. Náš syn Martin trpěl hodně na Laryngitidy pak začal kašlat a spadlo mu to na průdušky. Kdo to zažil ví, jaké nervy rodiče v noci prožívají. Moc nám pomohla Sněhurka namazaná na průdušky a krk a Fytotonic mu zvednul imunitu, takže máme klidné spaní. Taky jsme na něm pozorovali, že se lepší soustředil na učení a krásně se mu upravila postava. Jako největší důkaz, že pitíčka fungují považuji svoje druhé těhotenství. Když se mě pan doktor po odběru krve zeptal, ženská vy jste jediná moje pacientka, která má v pořádku krevní obraz - jak to děláte? A to jsem byla od malička hodně anemická a žádné železné prášky mi nepomohly. Ráno jsem si vzala Vitatonic a po svačině fytouše. Neměla jsem žádné těhotenské nevolnosti, přibrala jsem jenom 9 kg . Po porodu jsem v pohodě přešla celou porodnici na pokoj. Spolubydlící když to viděli hned si každá objednala krabici pitíček. Na žaludeční potíže a střevní chřipku už nic jiného než Fytotonic nepoužíváme. Moc se mi osvědčil Fytoušek na suchý kašel co přepadne člověka třeba v autobuse. Nosím v kabelce vždy několik sáčků . Energoton je bezvadný vyprošťovák na ranní kocovinu a nebo je skvělý před návštěvou restaurace . Zákazníkům vždy říkám, že pitíčka nejsou žádný zázrak jenom nám pomáhají, aby nám lepší fungoval náš počítač.

Lenka Hanušová Stará Huť 


Největším překvapením bylo, když jsem začala pít Fytotonic a Vitatonic. Můj velký zdravotní problém spočíval v tom, že jsem snědla kousek ovoce, nebo něco trochu kyselého, stačila kapka octa a nastalo velké pálení a potíže při močení. Svědila mě kůže na celém těle a bylo mi pořád zima. Hodně dlouho jsem se tím trápila a nikdo mi nedokázal pomoci. Ze všech těchto potíží jsem už opravdu byla na nervy, hodně vyčerpaná a unavená. Již po měsíci pití se začal měnit můj zdravotní stav k lepšímu. Jsem udivená, že za tak krátkou dobu, kdy jsem udělala tak jednoduchou věc, že jsem se naučila každé ráno a odpoledne vypít sklenici vody ,do které si namíchám Fytotonic a Vitatonic, nastala tak velká změna a já se teď cítím dobře. Ráno vstávám a jsem plná energie, přestala mi být zima a taky mě nezebou nohy. Mnohem víc vydržím než dřív. Vím, že celkové zlepšení bude dlouhodobý proces, ale co tyto produkty dokázaly za tak krátkou dobu, je opravdu neuvěřitelné. Doslova to beru jako poklad. Pochvalu si zaslouží i ostatní produkty, používáme už skoro všechny. Nečekejte tak dlouho jako já, vždyť zdraví je to nejcennější, co máme.

Oldřiška Havelková - Ořechov


Moje zkušenost s Vitatonicem ve spojeni s Fytotonicem. Na jaře roku 2009 jsem se setkala s, dnes už naší, firmou Missiva. Zaujala mne nejprve z toho důvodu, že je ryze česká a hlavně ekologicky myslící. Přípravky pro domácnost a prací program jsem začala užívat okamžitě a už ho má celá moje rodina. Potravinové doplňky se mi z počátku zdály drahé, tak jsem čas od času pila Fytotonic. Dozrál čas a zakoupila jsem si i Vitatonic na snížení homocysteinu. Proč? Dovedl mne k tomu náslech kazet, kde doktor podrobně vysvětluje, co je homocystein a proč se o něho starat. Roky si vybírají svoji daň a vždy po ránu jsem to cítila nejvíce než se tělo dostatečně zahřálo a rozhýbalo. Bolely mě ruce při zvedání a kolena při dřepu. Místo dostatečného pohybu, který denně potřebujeme jsem se mu úspěšně díky bolesti vyhýbala. Nevím přesně, ale zhruba do 10 dnů po pravidelném užívání Vitatonicu (ráno na lačno 1x) a přes den 1 až 2 Fytotoniky jsem žasla u ranního oblékání, že mohu zvednout ruce nad hlavu a dřepnout si bez nepříjemných bolestí. Celý den jsem z toho byla nadšená a o svůj poznatek jsem se dělila na potkání. Dostala jsem chuť cvičit a všechno ostatní dělám s radostí a dobrým pocitem bez kousavé bolesti, kterou jsem měla usazenou v kloubech. No a na závěr vám chci oznámit, že dnes už potravinové doplňky používá celá moje rodina počínaje rodiči kterým je 85 let a konče nejmladší dcerou které je 19 let. Nemohu tyto věci nikomu vnutit, ale mohu je všem ze srdce doporučit, aby si ulevili od bolestí nejen fyzických, ale i duševních. K čemu jsou nám peníze které stejně neušetříme oproti dobrému pocitu.

Irena Waldhansová Banín


Začala užívat Fytotonic a Energoton v říjnu tohoto roku. Pracuje jako manikérka-pedikérka a je v neustálém kontaktu s lidmi. Při užívání zjistila, že se jí vůbec neprojevila podzimní únava, jak na to byla zvyklá v předchozích letech a navíc v tomto období plném nemocných se pyšní plným zdravím. Navíc někde u známých promrzla a už cítila, že na ní "něco leze", ale do rána to ustoupilo. Je z našich potravinových doplňků nadšená a už používá i další výrobky a svou zkušenost říká dál.

Od paní Zouharové z Kotvrdovic


Paní Měřínská je astmatik, alergik, trpí zřejmě únavovým syndromem, projevy revmatu a mírnou dnou. Fytotonic užívá přibližně od jara a v létě přidala i Energoton. Pociťuje snížení únavy - zkusila už i vysadit - a stav se zhoršil, a taky astmatu se zredukovaly a pokud se projeví, tak je paní mnohem lépe snáší. Celkově se cítí s našimi potravinovými doplňky lépe. Jako alergik nemohla používat žádnou kosmetiku, projevovalo se to tak, že po pár dnech používání se jí na obličeji objevila krusta, která se postupně odloupávala a samozřejmě to provázelo pálení. Z naší kosmetiky může používat bez obav všechny krémy vyjma Univerzálního s KS, nový noční krém považuje za ten nejšpičkovější a teď se chystá na Regenerační gel.

Od paní Měřínské z Vyškova


Paní Čechová je kadeřnice a moc si pochvaluje prací program Permon, protože kromě toho, že má prádlo krásně bílé, čisté, voňavé, měkké, nepráší se z něj, tak se jí daří vyprat bez namáčení skvrny od kadeřnických barev. Asi od září užívá Fytotonic, do dnešní dne, i když je každý den v kontaktu s lidmi, neonemocněla. Stalo se jí, že asi před 14 dny v sobotu se cítila silně unavená. Tak si hned po práci lehla do postele, předtím vypila 1 Fytotonic. Večer, když se probudila další Fytotonic a zase usnula. Ráno, už byla schopna uvařit oběd, ale ještě to nebylo úplně v pořádku, tak zase Fytotonic, odpoledne Energoton a nechala se namazat Sněhurkou, večer Fytotonic a v pondělí ráno si na žádnou únavu už ani nevzpomněla. A rozhodně si své zkušenosti nenechává pro sebe.

Od paní Čechové z Hostěnic


Potravinové doplňky užívám od začátku. Zpočátku jsem používala Fytotonic a později jsem přešla na Energoton. Po celou dobu, co jsem užívala tyto potravinové doplňky jsem nezameškala v zaměstnání ani hodinu. Také přechod u mě proběhl bez obtíží – žádné návaly, pocení a podobné příznaky. V loňském roce jsem na 8 měsíců opět vypomáhala na plný úvazek ve škole za kolegyni, která odešla ze školství. Díky Energotonu – brala jsem 2 sáčky denně jsem žáčky s poruchami chování i učení zvládala. Do zameškaných hodin by mi na vysvědčení napsali 0. Můj manžel měl asi před dvěma lety problémy se srdíčkem. Při jízdě na kole, při chůzi do schodů nebo rychlé chůzi se zadýchával, byl zpocený, velmi rychle se unavil. Lékař jej poslal na různá vyšetření. Poslali ho na vyšetření sondou do Brna do nemocnice - výsledek byl negativní. Paní doktorka mu předepsala léky a až je dobere, má si přijít pro další – tím skončilo léčení. Nabídla jsem mu naše potravinové doplňky (do té doby je nepoužíval). Denně používal 1 Fytotonic a přidal 1 Vitatonic. Po krátkém čase přestal používat léky a dnes denně jezdí na kole, běhá do schodů, chodí delší trasy a bez potíží. Asi před půl rokem začalo bolet mého muže koleno. Sám si naordinoval 3 sáčky Fytotonicu a 1 Vitatonic a po třech dnech měl po problémech.

Miloslava Kamenská Žďár nad Sázavou


Mám kolegu, který učil na střední škole. Když byla výhodná nabídka Energotonu, využil jí. A jeho zkušenosti? Je velký sportovec, dnes je v důchodu, ale pořád je fit díky Energotonu. Když jde hrát volejbal, naředí si Energoton do láhve a stačí i těm mladým. Rád jezdí dlouhé trasy na kole až 160 km. Naředí si 2 Energotony do láhve a nemusí prý ani jíst – nemá hlad. Pokud si Energoton nevezme má po 50 km hlad, musí zastavit a najíst se.

Miloslava Kamenská Žďár nad Sázavou 


Od počátků Fytotoniku v Čechách od roku 2002 jsme v rodině užívali Fytotonic. Já jsem ho občas střídal s Energotonem, tak jak si moje tělo přálo. Někdy jsem na nějaký čas pil zase jiné přírodní produkty, tak jak jsem to cítil a znovu se střídavě vrátil k Fytotoniku či Energotonu a tak pořád dokola. Letos mi bylo 70 let a léta neberu žádné léky. K mému věku už asi patří noční návštěvy na záchod. V posledních 2 - 3 týdnech se objevil neobvyklý problém s usínáním po návratu do postele. Po 4. hodině jsem už většinou neusnul vůbec. Dost mi to vadilo. Před 3 dny jsem si vzpomněl na zkušenost jedné zákaznice v počátcích Fytotoniku. Chodívala v noci na záchod a měla problémy s usínáním. Ráno se budila ospalá. Měla však i problémy s cukrovkou. Kvůli ní a na mé doporučení koupil manžel té paní Fytotonic. Po týdnu se objevily úžasné výsledky. Ne s cukrovkou, ale s usínáním. Manžel to hodnotil jako stav, kdy žena při návratu do postele, sotva měla jednu nohu pod peřinou, už usínala. I mně tato stará zkušenost pomohla. Zřejmě byl čas vrátit se k Fytotoniku. Už 4 dny si dávám ráno 2x Fytotonic do 2 dl vody. Dnes ráno jsem si uvědomil, že už zase dobře usínám po návratu z toalety.

Eman Krása, Praha


V srpnu 2009 měla dcera kamarádky, Anežka, jít na operativní vyčištění nosních dutin, které byly plné hnisu. Dva týdny před zákrokem začala pít Energoton po dvou sáčcích denně. Při návštěvě lékaře bylo zjištěno, že nosní dutiny má zcela čisté a tudíž ambulantní čištění je zbytečné. Syn naší spotřebitelky se léčil s mononukleózou. Lékařskou péči podpořil dvěma sáčky Fytotonicu denně. Po jednom měsíci byly jeho jaterní testy zcela v pořádku.Našeho kamaráda, majitele penzionu a restaurace, postihlo rakovinové onemocnění. Fytotonic braný 2 x denně mu pomohl velmi po operativním zákroku. Užívání Fytotoniku před a po následné chemoterapii mu výrazně pomohlo se zvládáním této velice destruktivní léčby. Užívá nadále dva Fytotoniky denně a nyní je naprosto zdráv. V naší rodině máme vynikající zkušenosti u žen v období přechodu - klimakteria. Pití dvou sáčků Energotonu denně výrazně pomáhá vyrovnat hladinu hormonů, nedostavují se příznaky přechodu jako návaly atd. Vápník zde obsažený zabraňuje vzniku osteroporózy - odvápnění kostí. Fytotonic spolu s Vitatonicem pomáhá maminkám před i v těhotenství. Zde je, podle našich zkušeností, dávkování individuální. Závisí na zdravotním stavu a složení stravy (vegetariánství a pod.). Doporučujeme po zkušenostech Energoton,který posílí organismus a dodá tolik potřebné železo a vápník. Zamezuje tím vzniku anemie. Díky potravinovým doplňkům máme tři naprosto zdravé vnučky. Již od mládí jsem trpěla vysokým krevním tlakem, na který jsem brala léky. Po seznámení se s potravinovými doplňky firma Missiva jsem začala pít Fytotonic. Po dvou letech je můj krevní tlak naprosto v normálu a já si užívám zasloužený odpočinek se svými vnoučaty.

Miloslava Benáková, Chotěboř


Mé zkušenosti s potravinovými doplňky Fytotonicem, Vitatonicem a Energotonem jsou naprosto úžasné. Pití těchto produktů posiluje dosti razantně imunitu - k lékaři chodím pouze pro potvrzení a razítka, vždy lékař po prohlídce konstatuje, že jsem zdráv. Pokud se nějaký vir odváží do mého těla, mám na to svoji recepturu. Jeden Energoton do 0,4 cl dobré slivovice (velmi podpoří již dost velkou sílu Energotonu). Zalehnou a vypotit se. Onemocnění má vždy slabý průběh a do 24 hodin jsem zcela fit. Moji kamarádi (i ti co alkohol nemusí) se se mnou shodují v tom, že to doopravdy funguje. Je to nejlepší "energydrink" co znám. Při fyzické námaze, ať v letním horku či zimním mrazu, je Energoton obrovskou zásobou energie. Vzhledem k obsahu adaptogenů ve Fytotonicu, který piji pravidelně, nemám pocit únavy ani po delší době. Vitamíny typu B ve Vitatonicu i Energotonu jsou velice prospěšné mému tělu. Navíc mě, člověka který je rád v lese, chrání před klíšťaty (klíště jsem neměl pět let). Jsem rád, že se mohu dělit o skvělé zkušenosti s ostatními lidmi ve svém okolí. Každý má právo na zdravý život. Děkuji panu profesorovi, MUDr. Sokolovovi a firmě Missiva za tak skvělé a nepřekonatelné potravinové doplňky. Díky nim si mohu užívat života tak jak chci, neboť si uvědomuji, že to nejcennější co mám je pevné zdraví.

Jiří Benák


Potravinové doplňky firmy Missiva znám déle než tři roky. Jsem zdravotní sestra, proto jsem z počátku moc nevěřila, že může existovat produkt, který takříkajíc „pomáhá na všechno“. Absolvovala jsem s Clubem 21 přednášku pana prof. Sokolova, poté i seminář s přednáškou MUDr. Erbena, který je rovněž autorem knížky Homocystein - Klíč ke zdraví. Pochopila jsem princip, na kterém Fytotonic, Energoton a Vitatonic fungují. Zjednodušeně řečeno Fytotonic čistí organismus a „startuje imunitu“, Energoton navíc dodává energii a Vitatonic odbouráváním homocysteinu zásadním způsobem pomáhá zabránit vzniku civilizačních chorob.

První příležitost vyzkoušet potravinové doplňky jsem měla v únoru 2007, kdy moje maminku postihla náhlá příhoda mozková s postižením vlevo, která, díky Bohu, nezanechala trvalé následky. Velkou roli v jejím případě sehrál včasný převoz do nemocnice a léčba. Po konzultaci s lékařem jsme nasadili dva sáčky Fytotoniku a dva sáčky Vitatoniku denně po dobu tří měsíců. Dále jsme dávali Fytotonic, Energoton a Vitatonic po jednom sáčku. Nebýt lékařských záznamů, dnes ani nevíme, že nějakou „mrtvičku“ prodělala. Další zkušenost s Fytotonikem a Vitatonikem máme u onkologicky nemocného mladého pacienta z našeho okolí. Tyto produkty mu velice pomohly při léčbě, zejména po chemoterapiích, kdy je imunita člověka zcela odbourána. Přípravky byly samozřejmě podány po konzultaci s ošetřujícím onkologem. Ke spokojenosti naší i ošetřujícího lékaře se brzy normalizovaly krevní testy a chlapec se celkově cítil mnohem lépe. V loňském roce dcera mé spolužačky ze zdravotní školy onemocněla infekční mononukleózou. Vzhledem k tomu, že vím, že Fytotonic má dobrý vliv na funkci jater, nasadili jsme k léčbě i dva sáčky Fytotonicu denně a značně zvýšené jaterní testy rychle klesly k normě. S touto zkušeností jsem se svěřila své obchodní partnerce, jejíž syn měl v té době rovněž zvýšené jaterní testy při infekční mononukleóze. I v tomto případě se zdravotní stav po užívání Fytotonicu zlepšil. Jaterní testy byly brzy v normě. A do třetice – dítě s mononukleózou, jehož maminka je dlouholetá členka Clubu 21, užívalo též dvakrát denně Fytotonic a i tentokrát se úspěch dostavil. Je tedy zřejmé, že se nejedná o náhodu a užívání Fytotonicu má pozitivní vliv při léčbě infekční mononukleózy. S Energotonem má dobré zkušenosti i moje dcera Tereza, která ho pravidelně využívala při učení na maturitní zkoušku proti únavě (nepotřebovala ani kávu). V naší rodině jsou potravinové doplňky více či méně využívány všemi. A mohu zodpovědně říci, že se snížila nemocnost všech členů rodiny.

L. Teislerová


S produkty firmy Missiva jsem se seznámila prostřednictvím pani Valentové před 10 lety. Tak jak přicházeli na trh jsem je všechny vyzkoušela a většinu z nich, pro jejich vysokou kvalitu a funkčnost používáme dodnes. Proto, když přišly na řadu potravinové produkty, začala je naše rodina také používat a to hlavně v jarních a podzimních měsících. Změna nastala až v okamžiku, kdy můj syn ve svých 25 letech vážně onkologicky onemocněl, týkalo se to lymfatických uzlin na krku, a byl nucen absolvovat velmi náročnou léčbu spojenou s chemoterapií a ozařováním. Nemocnice , kde probíhala léčba byla vzdálená od bydliště 100 km a tak ho vždy někdo z rodiny musel zavézt tam i zpět, protože sám nebyl schopen pro silné nevolnosti. Po poradě s panem doktorem Karlem Erbenem začal pít 4x za den Fytotonic a 2x za den Vitatonic, tedy celkem 6 sáčků. Po krátké době začal jezdit autem do nemocnice sám, cestu zvládl i zpět a nebylo mu nevolno. Po dvou letech léčení se jeho zdravotní stav zlepšil natolik, že chodí jako zdravý člověk do práce. Fytotonic a Vitatonic používá pořád, i když v menších dávkách. Po těchto zkušenostech nedám na Fytotonic a Vitatonic dopustit a celá rodina ho pravidelně pijeme, vždyť prevence je velice důležitá.

M. Hrabinová Svatobořice – Mistřín


Před 4 lety jsem dostala od kamarádky dárek. Byla to Celestina na nádobí. Po zkušenostech , které s ní mám, bych ji za jiný produkt nevyměnila. Celou prezentaci jsem si poslechla teprve nedávno. Teď už vím, o co jsem se připravila. Po prezentaci jsem začala používat další produkty a byla jsem mile překvapena co dovedou. Největším překvapením ale bylo, když jsem začala pít Fytotonic a Vitatonic. Můj velký zdravotní problém spočíval v tom, že jsem snědla kousek ovoce, nebo něco trochu kyselého, stačila kapka octa a nastalo velké pálení a potíže při močení. Svědila mě kůže na celém těle a bylo mi pořád zima.Hodně dlouho jsem se tím trápila a nikdo mi nedokázal pomoci. Ze všech těchto potíží jsem už opravdu byla na nervy, hodně vyčerpaná a unavená. Již po měsíci pití se začal měnit můj zdravotní stav k lepšímu. Jsem udivená, že za tak krátkou dobu, kdy jsem udělala tak jednoduchou věc, že jsem se naučila každé ráno a odpoledne vypít sklenici vody, do které si namíchám Fytotonic a Vitatonic, nastala tak velká změna a já se teď cítím dobře. Ráno vstávám a jsem plná energie, přestala mi být zima a taky mě nezebou nohy. Mnohem víc vydržím než dřív. Vím, že celkové zlepšení bude dlouhodobý proces, ale co tyto produkty dokázaly za tak krátkou dobu je opravdu neuvěřitelné. Doslova to beru jako poklad. Pochvalu si zaslouží i ostatní produkty, používáme už skoro všechny. Nečekejte tak dlouho jako já, vždyť zdraví je to nejcennější co máme.

Oldřiška Havelková - Ořechov


I zvířátka chtějí být zdravá! Chci vám povědět jak mému pejskovi Beníčkovi pomohl Fytotonic a Vitatonic. Před čtyřmi lety byl vykastrován, aby ze zvětšeného varlete nevznikla rakovina. Vše bylo pořádku až do minulého roku a to prosince. Měl zažívací problémy. Tak jsme jeli k panu doktorovi, kde po rentgenech a sonu zjistili, že má něco v žaludku. Dostával injekce a čekalo se zda ta věc vyjde nebo je to metastáze. Po tomto zjištění jsem nečekala a začala nu dávat do jídla Fytotonic jedenkrát denně. Po odběru krve bylo zjištěno že má moc rakovinových buněk v krvi a také jaterní testy byly špatné. Po vybrání poloviční dávky Fytotonicu se mu začal krevní obraz lepšit. Před vánocemi jsem se domluvila s Ivankou Valentovou a začala přidávat i Vitatonic. Když dobral Vitatonic byly jsme opět na krevních testech a opět se zlepšily. Nyní i po vypití Fytotonicu provedl pan doktor další testy a byl nadšený, že se opět lepší. Dnes je již poradcem a věří že bylinky pomohou i dalším zvířátkům. Jelikož se do Brna nedostanu posílám všechny tři výsledky s tímto dopisem a věřím že i Vám se líbí jak produkty pomáhají nejenom lidem přírodě ale také zvířátkům. Vím, že se tato moje zkušenost dostane i k ostatním a to nejenom v Clubu 21. 


Potravinové doplňky byly mezi tím posledním, co jsem od firmy Missiva vyzkoušela. Nevím, jestli to bylo nedůvěrou k výrobkům tohoto typu, až neuvěřitelným příběhům se zkušenostmi s těmito výrobky nebo prostě jenom to, že jsme relativně zdraví. Ale po vyzkoušení Fytotoniku a Energotonu je bez jakéhokoliv ostychu doporučuji všem! I přesto, že jsme neměli žádné konkrétní potíže, pijeme s manželem a 11 letým synem 1 Energoton denně a naše 6 letá dcera a 1,5 roční syn 1 Fytotonik denně. To, co to s námi "vyvedlo", je báječné! - Manžel se cítí fit, únava z práce nebývá tak velká jako dříve a hlavně každoroční jarní chřipka se letos nedostavila. - 11 letý syn býval často vyčerpaný ze školy, podrážděný, což kolikrát vedlo ( i díky tomu, že je velice citlivý) k náhlým výbuchům vzteku. Mám pocit, že po Energotonu je po psychické stránce vyronanější a i sám se sebou spokojenější. - Já měla vždy problémy s pravidelností menstruačního cyklu. Bez hormonální antikoncepce jsem mívala cyklus nepravidělně, někdy vůbec. K mému velkému překvapení se mi po 3 měsících pravidelného užívání Energotonu upravil s přesností na den. I bez hormonů! Stejný efekt to mělo i u mojí maminky. A co si často připomínám? Jak báječně se člověku žije bez bolesti v krku, ucpaného nosu rýmou a únavy, ať už je to od chřipky nebo každodenních starostí. No a když si náhodou nějaký bacil troufne na naše tělíčka zaútočit, spolehlivě je zažene pouze zvýšená denní dávka Energotonu. - U dcery a mladšího syna je to prevnece a díky našim zkušenostem věřím, že účinná! Každému, komu gratulujeme, až už k jakékoliv příležitosti, přejeme zdraví s Fytotonikem, Vitatonikem a Energotonem, už nemusíme zůstat jen u slov. Vřelé poděkování všem lidem, kteří se podíleli na výrobě a uvedení na trh těchto skvělých produktů.

Erika Dospělová


Už 2 roky nás lékaři po mnohých vyšetřeních na soukromé klinice ujišťují, že naše dítě nelze počít přirozenou cestou. Zatímco já byla nešťastná a pomalu se vzdávala naděje, můj manžel byl naprosto v klidu a řekl mi, ať to pustí z hlavy a nechám to na Fytotoniku. A po nedelém dvouměsíčním užívání se s vámi můžeme podělit o tu nejkrásnější novinku - čekáme miminko! Jsem moc šťastná a děkujeme za ten skvělý výrobek. Předávám tuto zkušenost pro všechny "beznadějné" případy!

Dominika a František Zachovi, Rychnov nad Kněžnou