Zkušenosti s Goliášem

Jak bylo avizováno, tři dny se nedělo nic a pak to přišlo. Po každodenní dvojité až trojité aplikaci vydržím v suchých botách celý den. Bez použití gelu jsem již v poledne měl v kožených polobotkách propocené ponožky.

Manželé Razimovi


Výrobek se rychle vstřebává, nezanechává lepkavý pocit. Zvláště v letních měsících oceňuji jeho chladivý účinek. Gel mi celkově vyhovuje.

Jiří Kašpar


Příjemný chladivý pocit. Zvláčnění kůže na chodidlech a patách. Gel mi zcela vyhovuje.

Zd. Moravec


Výrobek mě mile překvapil. Odstranil pocení nohou. Celý den nosím pracovní obuv.

Vladimír Johan


Při aplikaci začal gel působit asi 4. den. Musí se pravidelně používat, jinak nepomáhá. Gel skvěle voní a přitom rychle vůně vyprchá, takže není nic cítit. Měla jsem strach z lepivého pocitu, ale gel perfektně zasychá.

Manželé Kroupovi


Velice snadno se vtírá do pokožky a ihned chladí, již třetí den menší potivost, zápach bez problémů. Opravdu nutné aplikovat 2x denně. Bude to skvělý výrobek.

Olivie Cikrlová


Po týdenní aplikaci nemám výhrad ke kvalitě výrobku. Po dodržení návodu gel skvěle funguje, stačí použít malé množství.

BBK s r.o.


Účinek je po týdenní aplikaci vynikající. Hojení nohou po napadení plísní je lepší než vynikající.

Robert Červinka


Oproti krému, který jsem dříve používala, se gel rychleji vstřebává a chodidlo nezůstává mastné. Výrobek celkově je velmi dobrý.

Lenka Smudková


Pokud se výrobek aplikuje na pokožku bez poranění, má velmi dobré stahující a deodorační účinky. Nohy se po několikadenním používání méně potí. Jsou lépe prokrvené a zlepšuje se pocit z "trvale studených nohou".

Manželé Vomáčkovi


Výrobek je velmi příjemný, dobře se vstřebává, dobře se nanáší, je chladivý a funguje skvěle.

A. + M. Málkovi


Předčil mé očekávání po všech stránkách. Účinek jsem poznal již během 24 hodin.

Petr Pavlečka


Jsem velmi spokojená, nohy se tak nepotí, příjemně chladí a hlavně nepáchnou.

Iva Křenková


S výrobkem jsem velmi spokojená, mám příjemný pocit. Po aplikaci se mi nohy pot íminimálně. Příjemný pocit mám až 6 hodin. Gel se rychle vstřebává, je dobře roztíratelný, nezanechává žádné stopy na ponožkách. Pokožka je vláčná a nepraská, nesvědí.

Lakotová


Po použití se dostaví chladivý pocit, který přetrvává i v průběhu dne. Již druhý den se odstranil zápach nohou.

Nejezchleb


Při druhém použití ráno jsem si uvědomil, že skutečně účinkuje. Od počátku používání tohoto produktu nemám pocit zpocených nohou. Před tím se mi potili i v sandálech v ponožkách i na boso. Konečně se nestydím jít k lidem. Dříve bych raději nechal nohy i boty za dveřmi.

Lebruška Miloš


Celkově působí velmi příjemným dojmem. Nezanechává lepivý pocit, naopak rychle se vstřebává. Vykazuje velice dobré výsledky, se kterými jsem se u podobných výrobků nesetkal. Perfektní.

Kutilovi, Kotlíkovi