Zkušenosti s olejem z černého kmínu

Hezký den všem. Mám potřebu sdělit vám novinu. Ve středu 7. 8. 2013 jsem byla objednána na trhání horních zubů, protože mám paradontozu. Černuchu beru 3x /1 lžičku denně od 24. 7. 2013. To už jsem popisovala v předešlém sdělení, že mě za 2 dny přestali bolet choboty. Naposledy před 3 týdny mi zubař vytrhnul 3 zuby a toho 7. 8. jsme měly pokračovat dalšími čtyřmi. Tak jsem vypláchla, vyplivla a otevřela ústa a zubař ustoupil, krkl a ptal se mě, "co jste s těmi zuby dělala? To jsem ještě nezažil, za tři týdny o víc jak 50 % zlepšení." Řekla jsem mu, že 14 dní beru černý kmín. Nevytrhnul mi nic a mám pokračovat, protože se mi přestávají klinkat a dáseň se stahuje kolem zubů a mám si zavolat, až budu mít problém. Dýchá se mi krásně a nohy mě v noci nebudí. Zase za čas se ozvu.

9. 8. 2013 Mária Horáková, Stará Huť


Mám zkušenost s olejem z černého kmínu. Začal jsem ho brát preventivně. Po dvou dnech braní, po dvou dávkách, se mi spustil čistící proces. Navíc ustoupily některé bolesti v kříži či jinde po těle. Čistícím procesům svého těla se věnuji již několik let, prošel jsem si řadou čistících kůr. Toto je další proces, ale cítím, že na nějaké jiné úrovni. Po Fytotonicu a lněném oleji to vnímám jako dalšího výtečného pomocníka pro zdraví mého těla. S pozdravem a přáním úspěšné cesty ke zdraví

Emanuel Krása


Od října 2012 mě bolelo rameno, hlavně při pohybu, cvičení a nebo zátěži. Po mazání Sněhurkou, nebo medovou masáží bolest ustoupila, ale vždy se znovu vrátila. 31. května na firmě Missiva jsem dostala od majitele firmy pana Špeldy 250 ml oleje z černého kmínu. Ze začátku jsem užívala 1x denně kávovou lžičku večer. Později jsem přidala na 3x denně lžičku, půl hodiny před jídlem. V průběhu užívání jsem zjistila, že rameno přestává bolet. Při určitém pohybu ještě mírnou bolest cítím, ale už jsem si zarezervovala další lahvičku a věřím, že se bolesti zbavím úplně. Chuť oleje je velmi výrazná, ale po chvíli jsem nepoznala , že jsem tento olej užívala. Je to velmi jednoduchá léčba a účinná. Všem Vám doporučuji vyzkoušet.

Valentová Alena