Zkušenosti s Vinum gelem

Nemá chybu.  Je opravdu účinný na zatuhlé klouby, velmi mi pomohl na má kolena.

Děkuji. Jirka Benák


Je to jako obě Sněhurky dohromady se zrychleným účinkem. Bolelo mě v kříži po celodenním stání a vrtání v našem bytě a gel zabral překvapivě rychle. Zabírá na nafoukané rameno i bolest zad dost rychle. Super.

František Zach


Použitý na bolest ramenního kloubu po úrazu - bolest po lehkém natření ustoupila již za 10-15 minut, další dva dny jsem mazala ráno a večer a bolest se už nevrátila.

Ivana Vlasáková


Použití na neuropatii nohou, kdy se mi po rychlém vstřebání cca po 10-15 minutách uleví od palčivé, štípavé bolesti, nohy se zklidní od záškubů a pak do nich jde krásné teplo, které jsem už dlouho necítila. Vynikající účinky mám i na změklé lymfatické cévy. Díky bohu, že nám seslal VINUM Gel.

Mária, Hana Horáková


Funguje skvěle na unavené svaly a neuvěřitelně rychle na bolavé klouby.

Tomáš Strýček


Musím se podělit o zkušenost mojí maminky, také jsem dostala Vinum gel na vyzkoušení, maminka má skoliózu zad na několika místech, takže mnohdy v noci musela vstát zacvičit si a vzít prášek, aby mohla spát, po vyzkoušení Vinum gelu spí celou noc :)

Petra Maštalířová


Také se podělím o zkušenost mou a dvou kamarádů, kterým jsem dala Vinum gel na vyzkoušení :mě pomáhá na koleno, s kterým mám již delší dobu problém. U lékaře mi dělali obstřik a nyní mi stačí namazat a o žádné bolesti nevím. Jeden z kamarádů má bechtěrevovu nemoc a také si Vinum gel chválí a další má problémy při chůzi – obě kolena namazal a jak sám řekl „člověče asi to zabralo, protože domů /cca 1 km/ jsem šel jak mladík :-)

Eva Pagáčová


Náš 7letý Matěj si pořídil ukázkovou modřinu o hranu pelesti u postele. Chtěla jsem ji nejdřív vyfotit, ale foták nebyl provozuschopný, tak jsem to namazala vinum gelem, že ji zdokumentuji druhý den . Bohužel ráno už tam nebylo co fotit. Zbyl tam jenom nevýrazný okraj.

Lenka Hanušová


Ivanko, musím Vám napsat, že ten Váš nový výrobek Vinum gel je úžasný. Mažu si operované koleno od čtvrtka a řeknu Vám, že je to zázrak, protože jizva zbledla, otok ustupuje a celkově se cítím lépe i pohyblivost jde snadněji. Poctivě si to mažu několikrát denně a jsem s ním velmi spokojená, je to opravdu úžasné velmi Vám děkuji. Mějte se moc a moc hezky a přeji pevné zdraví.

Božena Rejmanová