Zkušenosti se lněným olejem

Prostata

Pan Z., má letité trápení s prostatou, velmi vysoké PSA (prostatická bílkovina). Před 3 lety mu lékaři prognozovali jen pár měsíců života. Dostával řadu onkologických preperátů. K tomu si však přidával své bylinky. Lékaři často kroutili hlavou nad překvapivými výsledky. Pan Z. je stále pod lékařskou kontrolou a bere léky. Pan Z. si ve čtvrtek koupil Hnědý lněný olej Club 21 a začal ho brát. Bere ho 3x denně a to na 1/2 polévkové lžíce tvaroh a půlka je s olejem. Před chvílí jsem s ním telefonicky mluvil. Je z oleje nadšený. Říká: "Cítím obrovskou úlevu, jako kdybych ztratil 20 kg. Je to úžasné. Ničím jiným, než vaším olejem, to nemůže být, protože mám teď bylinkovou pauzu."

Eman a Milena Krásovi


Vidění

Vždy jsem měla problémy s viděním. V noci, když jsem se probudila, tak jsem neviděla na budík. Po týdnu užívání Lněného oleje Club 21 jsem se v noci vzbudila, tak nejen, že jsem viděla budík, ale viděla jsem i kolik hodin ukazuje!

Hanka Horáková


Cukrovka


25. 8. 2011

Mohu potvrdit, že držením omega 3 diety jsem se dostal s hodnotami diabetu /po 14ti letech medicínské léčby/ na hodnoty zdravého člověka, což s léky nebylo možné ani náhodou. Zatím se jedná o krátkou dobu, ale věřím tomu, že to vydrží.

Eduard Boháč


12. 9. 2011

Co se týče diabetu a lněného oleje, tak mám stále lepší výsledky. Léky už vůbec neberu 1,5 měsíce. Dříve jsem bral jeden podle potřeby. Před používáním lněného oleje jsem musel brát 2x denně 1 a výsledky byly mnohem horší než dnes. Mám z toho velkou radost. Zhruba za 2 měsíce uvidíme, co tomu řekne paní doktorka, při pravidelné kontrole. Tak Vám pošlu další zprávu.

Zdraví Eduard Boháč


Nadváha

Moje zkušenost s lněným modrým olejem Club 21 je tak úžasná! Hubnu a přitom se cítím skvěle a jsem po něm tak sytá, že nemám chuť na nic jiného, ani na čokoládu! A to dokážu sníst najednou maximálně 1/4 vaničky tvarohu ochuceného na různé způsoby. Tímto způsobem je možné mít super postavu, ušetřit za jídlo a přitom jíst zdravě a chutně! Děkuji!

Jarmila Trnková


Vyprazdňování

Mám zkušenosti se lněným olejem z našeho týmu. Již krátkodobé užívání normalizuje fungování zažívacího ústrojí. U jedné uživatelky z Olomouce se vyprazdňování z asi 1x za týden upravilo na jednou denně a též zaznamenala zlepšení silně zanícené pleti (aplikuje lněný olej i na obličej). U druhé uživatelky z Vyškova se vyprazdňování po každém jídle ustálilo na 1x denně a navíc zmizely ranní bolesti žaludku. Obě jsou z toho nadšené. Další dvě uživatelky z Vyškova pocítily zvýšení vitality.

Hana Horáková