Zkušenosti se šamponem Rtýna na normální až suché vlasy

Vlasy si barvím již několik let barvami pro zesvětlení na blond. Měla jsem velké problémy s konečky vlasů, které se třepily a špatně se rozčesávaly a u kořínků sehodně mastily. Nyní jsem začala používat novou řadu šampónů a balzámů včetně kondicionéru. Používám šampon a balzám pro normální a mastící se vlasy a jsem nadšená. Vlasy se krásně rozčesávají jsou hebké a přitom pevné. Po několika letech se mi opět začaly přirozeně vlnit tak, jako když mi bylo 15 let.  Jelikož nerada používám tužidla, tak po vysušení vlasů si nanesu do dlaní trochu medové masáže, kterou rozetřu a lehce vetřu do vlasů.

Gábina Kyšová z Brna


Velice se nám mastí vlasy, a také si je barvíme.  Jsme nadšeni vlasovou kosmetikou Fytoactiv a novou ještě víc. Stačí jen trošička šamponu a vytvoří bohatou pěnu. Vlasy máme hebké, jemné, nádherně voňavé a krásně se lesknou. Mastí se mnohem méně,stačí mýt jednou týdně. Balzám je jako pohlazení. Tím, že je hustší, také dáváme méně, dobře se roztírá. Vlasy se lépe rozčesávají, máme pocit lehkosti a svěžesti.

Strýčkovi Brno

 

Asi ve třiceti letech mě začaly padat vlasy. Pro muže nepříjemný fakt. Snažil jsem se to vyřešit různými zaručenými recepty v té době dostupnými, po konzultaci s lékařem vitaminovými injekcemi, různými zábaly a tak podobně. Nic nepomáhalo a vlasy pořád řídly. Každé ráno jsem se díval na polštář a v duchu vypadané vlasy počítal. Už jsem sesmířil s přicházející pleší. Z tohoto hlediska teprve nedávno jsem začal používat šampon Fytoactiv na suché a poškozené vlasy s novou nadějí. Po několika měsících jsem si všiml,že ráno na polštáři už žádné vypadané vlasy nejsou. Už nepadají. Problém se vyřešil. Moc děkuji.

Jaroslav Nejezchleb, Kobeřice.


Naší devatenáctileté dceři se hodně mastí vlasy. Musela si je mýt každé 2-3 dny, již po prvním umytí novým šamponen Fytoactiv byla nadšená (a já také) z jeho nádherné vůně a vlasy si může umývat 1x týdně, protože se tak rychle nemastí. A při kombinaci s balzámem jsou krásně voňavé, lehce se rozčesávají no prostě paráda.

Anna Nejezchlebová, Kobeřice