Zkušenosti se Sněhurkou

Po půlročním léčení nohy po úraze, kde se nechtěla vstřebat sraženina, dostala paní Sněhurku a po pravidelném natírání Sněhurkou se začala sraženina po 3 týdnech vstřebávat, i pan doktor se divil, co se stalo.

P. Roudná


Před 3/4 rokem jsem ještě chodila o francouzské holi. Artróza Limská borelióza hodovala na mých kyčelních kloubech. Dnes při pravidelném používání Sněhurky (4x denně) chodím již bez hole. Dokonce jsem byla i tancovat. Tomu jsem nikdy předtím, než jsem začala používat Sněhurku, nevěřila. Ještě jedna zkušenost. Mé mamince bude letos v srpnu 82 let. Má velmi silnou artrózu v kolenou. Díky Sněhurce sice chodí o holi, ale chodí. Nemůže si ji vynachválit. A také se jí líbí to, že veškeré obaly se vracejí na firmu. I já z toho mám radost a jsem moc vděčná za tento produkt.

Jana Žebrová, Plzeň


Sněhurka – bolesti kloubů, zánět šlach, pohmožděniny, otoky, okolí bércových vředů, křečové žíly, povrchový zánět žil, spáleniny, štípnutí hmyzem, opary, nos při rýmě – dokud není odřený, zánět průdušek – nahřát kůži, pak namazat hrudník a záda mezi lopatkami, začínající zánět středního ucha – namazat před ucho a za boltec, bolest hlavy– namazat místo bolesti, bolest břicha, pocení nohou, poruchy periferního prokrvení (studené a fialové ruce a nohy), koupel při únavě a nachlazení – 1 polévkovou lžíci rozmíchat v trošce vody a nalít do vany.

Dr. J. Zawadová, Jihlava


Nemohu přispět, problémy svalů, kloubů a migrény, nic takového mě naštěstí nepotkalo. Sněhurku používám na jiné účely – na břicho. 3x jsem byla hospitalizována v nemocnicise zánětem vaječníků. Od té doby co máme Sněhurku při začínajících bolestech pomažu břicho Sněhurkou a do 12 hodin je všechno v pořádku a v nemocnici mají volné lůžko.

Ivana Valentová, Příbram, Chomutov


Sněhurka se velmi osvědčila na dětském táboře, kde ji děti použily vždy, když je bodl komár. Okamžitě to přestane svědit a velmi brzo zmizí flek na pokožce. Děti ji na koncitábora chtěli pro rodiče.

František Zach, Rychnov nad Kněžnou


Sněhurka je najlepší gel na bolesti. U nás v Novej Vsi nad Váhom sa hovorí o zázračnej masti.

M. Šutovská, Nová Ves nad Váhom


Úplne nadšená som bola z osviežujúceho a chladivého gelu Sněhurka, ktorý mi potlačil bolesť pri zápale stredného ucha a uvolnil zapchatý nos. Jana Šandorová, Slávnica